Värmland ligt in het westen van Zweden tussen Oslo en Stockholm. Tijdens de kanotrip zie je verschillende eilandjes en onwijs veel prachtige natuur. Halverwege de trip wordt de kano naar een tweede locatie gebracht dat Klein Canada wordt genoemd. Wij hebben de LOGOM trail gevolgt, maar voor de echte fanatiekelingen is er ook de SVAR trail, waarbij je door een sluis gaat om een wat intensievere route te volgen als aanvulling op de LOGOM trail.
Elke avond is er een basecamp waar je, als je wilt, naartoe kan. Uiteraard kan je ook je eigen plan volgen en zelf ergens je tent opzetten. De eerste avond bleven wij bij het basecamp. Gezellige sfeer, kampvuur en een aantal kanotips van tourguide Tim. Heb je nog nooit gekanood? Maak je geen zorgen want ze leggen het je met alle liefde en enthousiasme uit. De andere dagen gingen we op eigen houtje op pad. Dat betekent 4 uur kanoën en als je geen zin meer hebt zoek je een mooi plekje op om je tent op te zetten.
Echt een prachtige omgeving. Ben er met de motor geweest, waarna een stuk hebben gevaren met de kano. Echt een aanrader en heel gaaf dat je dit hebt gedaan!